Sempervivum heuffelii

Sempervivum > Sempervivum heuffelii



Fotografía tomada por margim02

Fotografía tomada por margim02

Fotografía tomada por margim02


  
Scientific name:
Sempervivum heuffelii
Synonyms:
Diopogon heuffelii, Diopogon heuffelii var. bulgaricus, Diopogon stramineus, Diopogon velenovskyi, Jovibarba heuffelii, Jovibarba heuffelii subsp. patens, Jovibarba heuffelii var. patens, Jovibarba velenovskyi, Sempervivum brassaii, Sempervivum heuffelii var. patens, Sempervivum hirtum subsp. patens, Sempervivum kopaonikense, Sempervivum patens, Sempervivum stramineum, Sempervivum transsilvanicum, Sempervivum velenovskyi.


There are 1 Sempervivum heuffelii in the collections:
Colección de margim02 - 2017-01-09





Contact