Umbilicus horizontalis

Umbilicus > Umbilicus horizontalis

Fotografía tomada por MayteDenia


  
Scientific name:
Umbilicus horizontalis
Synonyms:
Cotyledon gaditana, Cotyledon horizontalis, Cotyledon peltata, Cotyledon pendulina, Cotyliphyllum horizontale, Umbilicus gaditanus, Umbilicus horizontalis subsp. gaditanus, Umbilicus rupestris subsp. gaditanus.

Blooms

Fotografía tomada por MayteDenia

Fotografía tomada por MayteDenia



There are 1 Umbilicus horizontalis in the collections:
Collecion de MayteDenia





Contact