Sedum hispanicum

Sedum > Sedum hispanicum



Fotografía tomada por alcantara

Fotografía tomada por alcantara

Fotografía tomada por alcantara


  
Scientific name:
Sedum hispanicum
Synonyms:
Sedum armenum, Sedum boissieri, Sedum hungaricum, Sedum longibracteatum, Sedum orientale, Sedum pentapetalum, Sedum pseudohispanicum, Sedum sexfidum.


There are 1 Sedum hispanicum in the collections:
Colección de alcantara - 2014-01-26





Contact