Sesuvium portulacastrum

Sesuvium > Sesuvium portulacastrum

Fotografía tomada por Marimar


  
Scientific name:
Sesuvium portulacastrum
Synonyms:
Aizoon canariense, Aizoon montevidense, Halimus maritima, Halimus portulacastrum, Portulaca portulacastrum, Sesuvium acutifolium, Sesuvium longifolium, Sesuvium ortegae, Sesuvium revolutifolium, Sesuvium sessile, Trianthema americana.

Blooms

Fotografía tomada por Marimar

Fotografía tomada por Marimar

Fotografía tomada por Marimar



There are 1 Sesuvium portulacastrum in the collections:
Collecion de Marimar





Contact