Umbilicus rupestris

Umbilicus > Umbilicus rupestris

Fotografía tomada por Emilio V

Fotografía tomada por Emilio V

Fotografía tomada por Emilio V


  
Scientific name:
Umbilicus rupestris
Synonyms:
Cotyledon neglecta, Cotyledon rupestris, Cotyledon tuberosa, Cotyledon umbilicata, Cotyledon umbilicifolia, Cotyledon umbilicus, Cotyledon umbilicus-veneris, Cotyledon umbilicus-veneris var. tuberosa, Cotyliphyllum erectum, Cotyliphyllum umbilicus, Umbilicus neglectus, Umbilicus pendulinus, Umbilicus vulgaris.

Blooms

Fotografía tomada por Emilio V

Fotografía tomada por Emilio V



There are 1 Umbilicus rupestris in the collections:
Colección de Emilio V - 2014-11-16





Contact