Tromotriche revoluta

Tromotriche > Tromotriche revoluta


  
Scientific name:
Tromotriche revoluta
Synonyms:
Stapelia revoluta.

Blooms

Fotografía tomada por Verito22

Fotografía tomada por Verito22



There are 1 Tromotriche revoluta in the collections:
Collecion de Verito22





Contact